27 873 873   info@k7.lv

Par k7.lv

Internets - ir vairāk nekā tehnoloģiju jaunieviesums, tas ir pilnīgi jauns mehānisms cilvēku dzīves organizēšanā un vajadzību apmierināšanā. Internets aktīvi maina sistēmas attīstību, informācijas apmaiņu un atgriezenisko saiti ar sabiedrību.

K7.lv ir iesācējs e-komercijas tirgū, taču mēs esam apņēmušies turpināt īstenot inovatīvus un intelektuālus inženierijas risinājumus, kas padara tiešsaistes iepirkšanās procesu patiešām ērtu un pievilcīgu, nodrošinām mūsu apmeklētājus ar piekļuvi visplašāko produktu klāstam, piedāvājam augsta līmeņa servisu un informācijas pakalpojumus.

Mēs- komanda, kurā esam apvienojušies līdzīgi domājoši cilvēki, lai radītu Jums iepirkšanās prieku un nodrošinātu aktuālākos preču piedāvajumus tirgū. K7.lv ir piesaistījis labākos mārketinga un pārdošanas speciālistus. Mūsu speciālisti katru dienu piemeklē izdevīgakos piedāvājumus kā arī papildina preču klāstu, lai ikviens klients varētu apmierināt savas vēlmes. Katra veiksmīga uzņēmuma attīstībā, pamatā ir kompetenti un uzticami darbinieki.

 

Mūsu darbinieki ir mūsu lepnums. Mūsu klienti ir mūsu prioritāte.

 

Mūsu prioritāte ir apmierināts klients, lai panāktu šo izvirzīto mērķi mēs nodrošinam:

  •  preču kvalitāti, lai Jūs vienmēr būtu droši par saņemto preci;
  • nodrošinam vismaz 2 gadu garantiju visām precēm;
  • drošību, lai maksājumu dati nenonāk 3 personu rīcībā, tam mēs izmantojam inovatīvu datu šifrēšanu;
  • klientu apkalpošanu, lai jebkuru neskaidrību vai jautājumu gadījumā Jūs varētu ar mums sazināties nekavējoties. Mūsu operātori vienmēr ir sasniedzami un kompetenti visos jautājumos.

garantijas servisu - gadījumā, ja precei tiek konstatēts kāds defekts - mēs piedāvājam iespēju šo preci pieņemt atpakaļ un nekavējoties novērst konstatēto defektu vai samainīt preci pret jaunu.

 

Katru dienu mūsu profesionāļu komanda aktīvi darbojas pie interneta veikala attīstības.

Galvenie uzdevumi:

  • Klientiem atvieglot un vienkāršot iepirkšanos internetā; 
  • Katru dienu papildināt preču klāstu, lai mūsu klientiem radītu lielāku iepirkšanās izvēli;
  • Sekot līdzi vadošajam Eiropas e-veikalu tirgum, lai mūsu klienti saņemtu vislabāko servisu un attīstības ziņā būt soli priekšā konkurentiem;
  • Nodrošināt ātru un kvalitatīvu preču piegādi visā Latvijas teritorijā;
  • Patīkami pārsteigt katru mūsu klientu katrā iepirkšanās reizē.